Soutěžíme s Machem a Šebestovou

18.09.2015· Hana Grigarcziková

Soutěžíme s Machem a Šebestovou

Maruška: „Maminko, já už bych chtěla být ve třetí třídě…

Maminka: „Proč, Maruško? Vždyť jsi sotva nastoupila do první…“

Maruška: „Protože Šebestová říkala, že v té 3.B je to úplně nejlepší!“

 

Máme tady soutěž! Pošlete nám na email info@artoflanguage.cz nebo na facebook svou fotku s Machem a Šebestovou, my ji zveřejníme na našem facebooku a fotka s největším počtem „Like this“ získá krásné ceny. A jak na návštěvu u nás vzpomínají samotní aktéři?

 

 

Jak se vám u nás líbilo?

Šebestová: Bylo to skvělé, musím říct, že to tady máte opravdu moc hezké. Všichni na nás byli opravdu moc milí a usměvaví a toho si ceníme, protože s žádnými bručouny bychom se nebratříčkovali. Ale mám-li říct, co se mi líbilo ve smyslu líbilo, tak jsem nadšená z vaší nové fasády. A vůbec celá výzdoba celé školy je opravdu moc hezká!

 

Mach: Velice příjemné. Všichni zúčastnění udělali maximum, což se pak projevilo i na reakcích dětí. Myslím, že odpoledne, včetně nás, si naprosto užily, na hry chodily i vícekrát po sobě, nebo skotačily ve skákacím hradu. Nechápu, kde sebraly tolik energie! Naprosto skvělý mi pak připadá i učební program, který děti na škole mohou absolvovat.

 

 

Celý den jste si hráli s dětmi, co pro vás bylo nejzábavnější?

Šebestová: Asi nemůžu říct, co mi přišlo nejzábavnější, celý ten den byl kouzelný a to nejen díky sluchátku :-) Bylo opravdu hezké, když se s námi děti fotily na památku, když si půjčovali sluchátko… Nebo když jsme hráli na babu ve skákacím hradu. Představte si, že s vámi pět dětí chce hrát na babu, každý ji má a každý ji dá vám… :-D půl hodiny ve skákacím hradě vydá na dvě hodiny v posilovně! A musím říct, že chci jmenovat hrdinu dne – Macha, který i přes těch 32°C vydržel ve svém typickém roláku.

 

Mach: Nejlepší bylo sledovat vyřízenou Šebestovou :D. Nevím,  co bych vyzvednul, akce mě bavila celá. Největší radost, i když to asi zcela k otázce nepatří, jsem měl, když jsem viděl, jak si děti hrály a povídaly, a to se často neznaly mezi sebou. A za hrdinu dne považuji nás všechny, kteří jsme je dokázali při občasném zlobení a rozjívenosti ukočírovat a držet s nimi tempo. Ale titul hrdiny dne se mi líbí :D.

 

 

Děti teď rádi používají „moudra“, jaká jste jim řekli. Prozradíte jaké?

Šebestová: Jen pár životních pravd. Jako třeba, že i když jsou kluci občas divní, můžou být i fajn. No a samozřejmě, že ta třetí třída je fakt nej! A pak samozřejmě kulišárny s kouzelným sluchátkem, ale to je mezi námi dětmi :-)

 

Mach: Já si vzpomínám, že to bylo trochu jinak, myslím, že říkaly, že holky, ač divné,  mohou být fajn :P. Nejčastější moudro, které ten den padalo, bylo, že, ve skákacím hradu můžou být v domečku jen malí, ty jsi velký, tak máš smůlu". Jinak všechna ostatní zmínila Šebestová.

 

 

A teď z jiného soudku. Víme, že jste herci. Můžete nám odhalit svou pravou tvář?

Šebestová:  Jmenuju se Hana Grigarcziková a žiju dvojí život. Divadelní a civilní. V tom civilním se v Art of Language starám o marketing, v tom divadelním jsem dramaturg a občas také hraju v novém komorním divadle. Na ztvárnění Šebestové se mi nejvíc líbilo to, že jsem snad poprvé v životě měla vlasy do pasu, byť v tom vedru být v paruce byla docela řehole :-).

 

Mach: Mé jméno je David Depta. Mám za sebou ostravskou konzervatoř, hostování ostravských a těšínském divadle a angažmá v Západočeském divadle v Chebu i jisté filmové a televizní projekty. K tomu si píšu písně, zpívám a hraji na bicí. Zkrátka herectví a muzika mě naplňuje. Budu tedy rád, pokud se někdy uvidíme na koncertě nebo v divadle. 

 

Zpět na blog

Art of Language s.r.o.

Opavská 228/189,
747 21 Kravaře
IČO: 03070956 

Telefon

+420 775 583 000

Láčíková Jolana

Děkujeme :-)

Děkujeme, budeme Vás kontaktovat.