O nás

Britské vzdělávací centrum Art of Language založila v roce 2011 Kateřina Pechatá spolu se svým manželem. Metodika centra je založena na osobních zkušenostech, které oba zakladatelé několik let čerpali v Anglii. Vyhází z předpokladu neučit se cizí jazyk, ale vzdělávat se v něm. Centrum nabízí vzdělání pro všechny věkové kategorie, od předškolního věku až po důchodový věk. Mimo kurzů pro děti a dospělé nabízíme také anglicko-českou školku. Mimo klasické výuky připravujeme také řadu doprovodných akcí, které studium podpoří.

Kateřina PECHATÁ se narodila v Kravařích. Její lásku k jazykům odstartoval Elvis Presley, jehož hudbu milovala a chtěla rozumět jeho textům. Ve třinácti letech se začala sama učit anglicky, o dva roky později nastoupila do jazykové školy, kde se poprvé setkala s rodilými mluvčími. Angličtina se stala její vášní, začala jezdit do Anglie a vyhledávat rodilé mluvčí. Kvůli jazykům odjela na půl roku do Itálie, ale láska k Británii ji z Itálie vylákala na Britské ostrovy. V roce 2003 navšťevovala v Anglii řadu kurzů a školení, zpátky se vrátila s manželem stejně smýšlejícím jako ona a začali vést vlastní kurzy jazyka v rodných Kravařích.

V roce 2011 zakládají Britské vzdělávací centrum Art of languages, které neustále roste a rozvíjí se. Jejich cílem je změnit nastavení systému výuky v českých školách z "učení se" na "vzdělávání se".

Art of Language s.r.o.

Opavská 228/189,
747 21 Kravaře
IČO: 03070956 

Telefon

+420 775 583 000

Láčíková Jolana

Děkujeme :-)

Děkujeme, budeme Vás kontaktovat.