Vzdělávání dětí 3 až 15 let

Výuková metoda Grammix. Vzdělání, které vaše děti baví.

Kurzy od 3 - 15 let

Co vaše děti naučíme?

Chápat a říkat, ne opakovat

Výuka a vzdělávání obsahují velké množství způsobů a technik. Opakování je sice jednou z metod jak čerpat informace, ale nesmí být jedinou. Ovládání jazyka je přirozenou schopností každého z nás. Zaměřujeme se tedy na samotnou náplň a komunikace v jiném jazyce z toho přirozenou cestou vyplyne. Vše co probíhá v češtině, se naučí děti v jiném jazyce.

Bavit se

Používáme jazyky v praktickém životě a děti si u toho hrají a baví se, obklopené jiným zvukem.Stejně jako v klasických školách a školkách pro vaše dítě připravujeme řadu kreativního a kulturního vyžití. Zábava a radost je jedinou "povinností" našich dětí.Dítě může mluvit několika jazyky najednou, nepřekáží nám ani "šišlání", jiné vyslovování hlásek, dislexie, tzv. hyperaktivita atd atd.Pro nás má prostě každé dítě jinou formu projevu a my ho odmítáme škatulkovat a vnucovat mu, že má problém.

Myslet

Učíme v jiném jazyce  myslet, nejen  mluvit. Nezatěžujeme vaše dítě gramatickými poučkami a překlady, ty jsou vhodné jen při studiu překladatelů a pedagogiky. Vzdělání dětí musí být komplexní, nikoli zaměřené na neefektivní memorování slovíček. Jazyk je zvuk, nikoliv informace, jako třeba Biologie.

Co říkají spokojení rodiče?

Ráda bych Vám poděkovala za skvělou zkušenost s výukou angličtiny pro děti formou anglické prázdninové školky. Dlouho jsem hledala tuto formu výuky, kdy děti si pouze 'hrají' v anglicky mluvícím prostředí a nemají pocit, že se něco povinně učí. Děti byly nadšené a každý den se na výuku těšily. Po týdnu si již prozpěvovaly anglické písničky a skládaly kratičké věty. Doufám, že anglická školička bude pokračovat i po prázdninách, jelikož tato forma (ne)učení se nám velmi osvědčila. Prostě škola hrou, jak má být!

Gabka Léblová

Art of Language s.r.o.

Opavská 228/189,
747 21 Kravaře
IČO: 03070956 

Telefon

+420 775 583 000

Láčíková Jolana

Děkujeme :-)

Děkujeme, budeme Vás kontaktovat.